Contactgegevens

Mannen 2


zo 05 apr 2015 (update: ma 30 okt 2017)

De Leeuwkes (139)

wedstrijdcoördinator : Hombrouckx Patrick. Zeypestraat 51, B-1910 Kampenhout. 016/89 06 15 of 0497/73.64.00 . 

patrick.hombrouckx@telenet.be

Zaalgegevens: Sportcentrum Kampenhout, Zeypestraat 26, B-1910 Kampenhout, 016/65 99 75.

Speeldag: Vrijdag 20H15.  Zaal beschikbaar vanaf: 20H00.

 

Spartana Perk Mannen (141)

Verantw.: Van de Wiele Joeri, Beiaardlaan 24, B-1850 Grimbergen.  0495/63 17 49.

vandewiele.joeri@gmail.com

Zaalgegevens: Sporthal Hertblock, Orchideeënlaan 19, B-1820 Steenokkerzeel. 02/751 97 70. 

Speeldag: Vrijdag 20H15.  Zaal beschikbaar vanaf: 20H00.

 

Inonzentijd I (145)

Verantw.: Haijen Rutger, Peutiesteenweg 69, B-1830 Machelen. 0470/05 43 03.

rutger.haijen@gls-belgium.com

Zaalgegevens: Gemeenteschool Diegem, Watermolenstraat, B-1831 Diegem.

Speeldag: Vrijdag 20H00. Zaal beschikbaar vanaf: 19H30.

 

Volleyvrienden Grimbergen (152)

Verantw.: Carminati Max, Tweelindendreef 32, B-1850 Grimbergen. 02/252 16 88.

max.carminati@telenet.be

Zaalgegevens: Sporthal Borgt, Van den Berghestraat, 1850 Grimbergen,

Speeldag: woensdag 20H20. Zaal beschikbaar vanaf: 20H00.

 

Ufo 78 Aalst (159)

Verantw.: Tas Marc, Hammersweg 25, B-9420 Erpe-Mere, 053/80 62 42 of  0474/57 73 14.

marc.tas@telenet.be

Zaalgegevens: De Schreef, Sint Jozefstraat 20, B-9300 Aalst, 053/77 49 69.

Speeldag: Vrijdag 21H20.  Zaal beschikbaar vanaf: 21H00.

  

Houvol Dragons (193)

Verantw.: Leys Geert, Heidestraat 95, B-1982 Weerde - Zemst. 015/62 33 33 of 0494/56 41 07.

lefo1@hotmail.com

Zaalgegevens: Luchthal Houtem, Karel Trekelstraat, B-1800 Houtem (Vilvoorde).

Speeldag: Zondag 10H00.  Zaal beschikbaar vanaf: 09H30.

 

Stevoc (203)

Verantw.: Thielemans Paul, J.Van Doorslaerstraat 24, B-1840 Steenhuffel. 052/55 09 64 of 0477/30 71 45.

paul.thielemans1@telenet.be 

Zaalgegevens: Sporthal Gemeenteschool Ter Elst, J.Van Doorslaerstraat 47, B-1840 Steenhuffel.

Speeldag: Vrijdag 21H00.  Zaal beschikbaar vanaf: 20H30.

 

Opêk (210)

Verantw.: Rottiers Olivier, Opstaldries 10, B-9255 Buggenhout . 0476/91 74 13.

olivier.rottiers1@telenet.be

Zaalgegevens: Gemeentelijke Sporthal, Heiveld 65, B-1745 Opwijk.

Speeldag: Zaterdag 21H15.  Zaal beschikbaar vanaf: 21H00.

 

VC Yabba (240)

Verantw.: Tonnelier Bart, Schranslaan 24, B-1980 Eppegem. 015/61 68 48 of 0486/17 51 97.

vcyabba@hotmail.com

Zaalgegevens: Sporthal Waterleest, Waterleestweg 12, B-11980  Eppegem. 015/61 58 90.

Speeldag: Zondag 10H15.  Zaal beschikbaar vanaf: 10H00.

  

Reternavoc Ternat (266)

Verantw.: De Meyst Veerle, Oude Baan 12, B-1790 Affligem. 0475/35 14 62.

veerle.demeyst@skynet.be

Zaalgegevens: Gemeentelijke Sporthal Horizon, Bodegemstraat, B-1740 Ternat.

Speeldag: Maandag 20H30.  Zaal beschikbaar vanaf: 20H00.

  

Apollo - Grivok (335)

Verantw.: Verlinden Emile, Termolenhoflaan 45, B-1731 Zellik. 02/463 00 81 of 0478/71 64 63.

emile.verlinden@telenet.be

Zaalgegevens: Sporthal Prinsenbos, P.Woutersstraat, B-1850 Grimbergen. 0497/68 57 97.

Speeldag: Woensdag 21H00 Zaal beschikbaar vanaf: 20H30.

  

The Rookies (360)

Verantw.: Van Rompaey Geert, Weerstandersstraat 26, B-1830 Machelen. 0478/72 39 74.

geert.van.rompaey@telenet.be 

Zaalgegevens: Sporthal Bosveld, Heirbaan 10 A, B-1830 Machelen.  02/253 67 99. 

Speeldag: Woensdag 20H15.  Zaal beschikbaar vanaf: 20H00.