Contactgegevens

Mannen 3


zo 05 apr 2015 (update: wo 06 sep 2017)

Veteranen Machelen  (101)

Verantw.: Elsen Joeri, Merelplein 10, B-1800 Machelen. 0477/29 76 92.

Veteranenmachelen@yahoo.com

Zaalgegevens: Sporthal Bosveld, Heirbaan 10, B-1830 Machelen. 02/253 67 99.

Speeldag: Zaterdag 20H30.  Zaal beschikbaar vanaf: 20H00.

 

 

Lem III Heren Tervuren (170)

Verantw.: Vandenborre Thierry, Steenbergstraat 39, B-1560 Hoeilaart. 02/657 59 96 of 0479/52 73 63.

thierryvdb57@gmail.com

Zaalgegevens: Sporthal Diependal, Lindeboomstraat 30, B-3080 Tervuren, 02/767 75 25.

Speeldag: Vrijdag 21H00. Zaal beschikbaar vanaf: 21H15.

 

Volley Moorsel (200)

Verantw.: Vanhumbeeck Marc, Zavelstraat 25, B-2800 Mechelen. 015/20 30 91 of 0479/21 89 64,

Marc.Vanhumbeeck@skynet.be

Zaalgegevens: Sporthal De Steenberg, Spechtenlaan, B-3080 Moorsel - Tervuren, 02/767 82 04.

Speeldag: Donderdag 21H15. Zaal beschikbaar vanaf: 21H00.

 

Eureka 92 (260)

Verantw.: Verhaeghe Mark, Korenveld 42, B-1932 Sint-Stevens-Woluwe. 0472/29 38 61.

mark.verhaeghe@skynet.be

Zaalgegevens: Sporthal Kunsthumaniora, Oudergemselaan 126, B-1040 Etterbeek- Brussel.

Speeldag: Vrijdag 20H45. Zaal beschikbaar vanaf: 20H15.

 

VC De Trammekes (263)

Verantw.: Jacquemin Matthias, Vredelaan 129, B-1982 Weerde. 0498/36 21 45.

Matthias_jacquemin@hotmail.com

Zaalgegevens: Gemeentelijke Sportzaal, Schoolstraat 13, B-1980 Zemst, 015/61 55 37.

Speeldag: Woensdag 20H45. Zaal beschikbaar vanaf: 20H30.

 

VBT Machelen Gemengd (345)

Verantw.: Blomme Kris, Leeuwerikenlaan 18, B-1830 Machelen, 0475/68 57 15.

blomme.kris@telenet.be

Zaalgegevens: Sporthal Bosveld, Heirbaan, 1830 Machelen, 02/253 67 99.

Speeldag: zaterdag 18H30. Zaal beschikbaar vanaf: 18H00.

 

All Stars (346)

Verantw.: Van Bossche Marc, Karel VI straat 3 bus 1, B-1210 Sint-Joost (Brussel). 02/219 87 69 of 0474/86 85 59.

marc@vbossche.be

Zaalgegevens: Guy Cudellzaal, Tweekerkenstraat 107, 1210 Brussel, 02/220 26 14

Speeldag: zondag 15H10. Zaal beschikbaar vanaf: 15H00.

  

Attilla 4 (389)

Verantw.: Vanhoudenhove Yannik, Galgestraat 23 C, B-1763 Schepdaal. 0476/75 41 72.

yannikv@hotmail.com

Zaalgegevens: Sporthal Don Bosco, Bosstraat 62, B-1702 Groot-Bijgaarden.

Speeldag: donderdag 21H15. Zaal beschikbaar vanaf: 21H00. 

 

Power On (391)

Verantw.: Looverie Roel, Acacialaan 13, B-1840 Londerzeel.  0478/70 34 57.

roel.looverie@telenet.be

Zaalgegevens: GTIL Gem. Tech. Instituut, Daalkouter 30, B-1840 Londerzeel. 

Speeldag: Vrijdag 20H30.  Zaal beschikbaar vanaf: 20H00.

 

De Romeo's (393)

Verantw.: Nachtegael Jonas, Trapstraat 17, B-1674 Bellingen. 02/360 38 90 of 0494/77 92 90.

nachtegaeljonas@hotmail.com

Zaalgegevens: Sporthal Technisch Atheneum Halle, Kluisstraat 1, B-1500 Halle. 0494/77 92 90.

Speeldag: Dinsdag 20H15. Zaal beschikbaar vanaf: 20H00.

 

Volero (397)

Verantw.: Vansteelandt Linsey, Roesbunder 1, B-1640 Sint-Genesius-Rode. 0496/21 69 64.

linsey.vansteelandt@gmail.com

Zaalgegevens: KTA School, Kluisstraat 1, B-1500 Halle. 

Speeldag: Donderdag 21H15. Zaal beschikbaar vanaf: 21H00.

 

Zenneblok 4 Eppegem (403)

Verantw.: Vandendael Sven, Paul van Oystaijenstraat 10, B-1982 Weerde.  015/62 00 73 of  0486/36 17 64.

vandendaelsven@hotmail.com

Zaalgegevens: Sporthal De Waterleest, Waterleestweg 12, B-1980 Eppegem. 015/61 58 90. 

Speeldag: Dondersdag 20H15.  Zaal beschikbaar vanaf: 20H00.