Scheidsrechterscommissie

Contactgegevens


di 03 feb 2015 (update: za 14 okt 2017)

Voorzitter a.i.
Verantwoordelijke 1ste, 2de & 3de Provinciale
Verantwoordelijke Begeleidingen
Verantwoordelijke Inschrijving & verplaatsingsonkosten scheidsrechters

Koen Luts

koen.luts@skynet.be 

Ondervoorzitter
Provinciaal Vormer
Verantwoordelijke Aanduidingen (3de Provinciale, jeugdbeker, scholencompetitie)

Koen Luts

aanduidingen@arbitrage-vlaamsbrabant.be
vorming@arbitrage-vlaamsbrabant.be

Erevoorzitter
Verantwoordelijke Aanduidingen (1ste & 2de Provinciale & beker)
Verantwoordelijke Aanduidingen Begeleiders

Jan Baert

jan@arbitrage-vlaamsbrabant.be

Verantwoordelijke Scheidsrechters- & markeerderscursus

Wim Frederickx

cursus@arbitrage-vlaamsbrabant.be

Verslaggever
Coördinator Vorming

Chris Thuys

verslaggever@arbitrage-vlaamsbrabant.be

Verantwoordelijke Vriendenkring, Media & Communicatie

Bram Vranckx

vriendenkring@arbitrage-vlaamsbrabant.be